Logo MP Sportbanner
Copyright © 2009 Marek Dráb - Správa-IT.com | Poslední aktualizace: 12. 10. 2010.

NEW K1 INFUSION

Infusion je zbrusu nový model řady K1 založený na našich klasických sprint modelech. Infusion je vrchol dlouhého vývoje v Supersonic sérii. Nejlepší supersonic vlastnosti jsou v lepším vyvážení hmotnosti, super rychlý povrch je zakončen rychlým leštěním povrchu lodě,plus nový face lift paluby,to jsou nejdůležitější výhody INFUSIONU.

Supersonic 01

Loď s rovným dnem, velmi dobrá rovná stopa bez pohyblivosti za strany na stranu, výjimečně stabilní, pohodlnější jízda než na lodi s banánovým profilem.

Supersonic 02

Podobná jako supersonic 01 s trochu větším objemem na přídi a zádi, kulatější přídí s trošku větším rovným dnem dělá tuto loď únosnější než model 01.

Supersonic 03

Loď, která kombinuje dobré pohybové schopnosti. Navrženo pro kanoisty, kteří jsou zvyklí na banánový typ lodě, ale hledají rovnější loď a přitom si stále chtějí uchovat pocit pohyblivosti ze strany na stranu.

Supersonic 202 M

Je to menší verze úspěšného modelu Supersonic 202 XL, která je určena pro lehčí kanoisty. Navíc byl vytvořen nový závodní vzhled paluby.

Accelero K1

Nové K1 Accelero bylo navrženo na základě požadavků kanoistů, kterým chyběla na trhu loď, která je živá, s velkým zrychlením, ale stabilní jako Supersonic série.
K1 Accelero je živé, rychle se vymrští z vody stále udržuje dobrou stopu jízdy, neskáče ze strany na stranu, má stabilitu velmi podobnou modelům Supersonic.
Loď Accelero charakterizuje nový tvar trupu, který je trochu užší na přídi, rozšiřující se na bočních partiích. Díky novým konstrukčním prvkům a doplňkové výbavě nabízí vyšší komfort pro kanoisty.

K1 M SONIC

Novinka od VAJDA je určena pro tzv. masters závodníky a rekreační příznivce rychlostní kanoistiky. Velice stabilní loď s tvarem dna, který jste znali u dřívějších lodí (širší v zadních partiích), ale komfort pro pádlování stejný jako u nejnovějších lodí.

K1 CIVET CAT

Rychlá fitness loď. Dobrý poměr mezi stabilitou a rychlostí. Dobré jídní vlastnosti i ve vlnách. Loď je konstruována v souladu s dánskými předpisy pro závodní lodě.

Ultrasonic K2

Loď se středním obrysem jako kompromis pro nejlepší přímou stabilitu, zrychlení a nejvyšší rychlost.

K2 ACCELERO L

Trochu více objemu pod přední sedačkou umožňuje větší vztlak. V lodi je také více místa na přední sedačce. Loď pluje velmi hladce.

Sonicjet K4

Extrémně stabilní a pohodlná pro jízdu, krátká vzdálenost mezi pozicemi sedících pro efektivnější pádlování. Velmi objemný, plochý profil, useknutý ocas pro delší stopu, obrovské zrychlení a nejvyšší rychlost.

Civet Cat

Velmi rychlá loď kombinující rychlost s turistickým komfortem. Extrémně stabilní a pohodlná.

Vajda C1 02

Kompromis šířky a U tvaru trupu lodi dělá tuto loď stabilnější ve srovnání s dalšími C1. Trošku víc objemnější a ploší část na zádi chrání před skákáním.

Vajda C2 02

Loď s hlubší zádí pro lepší přímou stabilitu.

NEW C1 TRIUMPH

Vajda canoe kayaks představuje nový model C1 sprint Triumph.Loď byla vyvinuta pro těžší závodníky.Model testoval bronzový olympijský medailista z Ukrajiny Jurij CHEBAN. Model dostal dynamický a moderní design společně s novým tvarem.